Vågelampe med sensor og dobbelt USB – tryghed og opladning i ét
Star Trading vågelampe med sensor & USB A og C udgang i hvid er skabt til dig, der ønsker både tryghed og funktionalitet, når mørket falder på. Lampen tænder automatisk, når lysniveauet er lavt, og spreder et behageligt varmt lys, der gør det nemt at orientere sig – uanset om det gælder børneværelset, gangen eller soveværelset.
Med de indbyggede USB A- og C-udgange får du samtidig mulighed for at oplade både telefon og tablet direkte fra lampen, uden at skulle lede efter ekstra stik. Det diskrete design i hvid plast passer ind i de fleste hjem, og lampen sættes nemt direkte i stikkontakten – klar til brug, når du har brug for det.
Fordele ved Star Trading vågelampe
- Automatisk skumringssensor: Tænder lyset, når det bliver mørkt
- To USB-udgange: Oplad både USB A- og C-enheder uden ekstra adapter
- Varmt lys på 3000K: Skaber en rolig stemning i rummet
- Kompakt og let: Fylder minimalt og vejer kun 60 gram
- Lang levetid: Op til 20.000 timers brug
Praktisk natlys med ekstra opladningsmuligheder
Med denne vågelampe får du både et trygt natlys og to praktiske opladningsporte samlet i én løsning. Lampen er godkendt til indendørs brug og passer perfekt til stikkontakter i hjemmets fællesrum, børneværelser eller soveværelser. Du får en enkel hverdag, hvor både lys og opladning er lige ved hånden.






